Soutěž

VÁNOČNÍ NÁŘEZZZ ŠLEMAR
  • Ikonka 01 - mapa

    Nakupte minimálně za 1000 Kč

  • Ikonka 02 - formulář

    Vyplňte formulář na této stránce

  • Ikonka 03 - sleva

    Dostanete slevu 5% a šanci vyhrát legendární pilu.

VÁNOČNÍ NÁŘEZZZ ŠLEMAR Soutěž o Husqvarnu 572XP - Vyhodnocení

Vyhodnocení

správná odpověď: 327 článků

výherce: Martin Holzman (330 článků)

Všichni ostatní soutěžící obdrží poukaz na slevu ve výši 20% na další nákup.

 

Nakupte vánoční dárky u Šlemara! Vylaďte sobě a svým blízkým zahradu profesionální technikou a řadou šikovných vychytávek. A pak si zzzahrajte o legendární pilu Husqvarna 572 XP, protože tenhle nářezzz za téměř 30 tisíc korun může být váš zzzcela zzzadarmo!

Co udělat, abyste vyhráli pilu Husqvarna 572XP?

Nakupte od 10. října do 22. prosince 2017 na eshopu www.slemar.cz nebo v prodejnách Šlemar minimálně za 1000 Kč vč. DPH a pečlivě si uschovejte doklad.

Na této stránce níže vyplňte formulář a v něm zadejte číslo objednávky z eshopu nebo číslo z účtenky. Který údaj z dokladu máte vyplnit do formuláře - viz vzor účtenky a vzor objednávky

Tipněte si odpověď na soutěžní otázku, která zní:


slemars familyII ico„Když se čtyři členové rodiny Šlemarových postaví s rozpaženýma rukama vedle sebe tak, aby se dotýkali konečky prstů, jaké bude jejich celkové rozpětí paží? Neměří se na metry, ale na počet článků řetězu pily Husqvarna 572XP.“

A kdo to rozzzřízne? Ten, kdo splní první dvě podmínky soutěže a navíc dokáže co nejpřesněji odpovědět na tipovací otázku. Vyplatí se nakoupit vícekrát a zadat více tipů. Kolik šancí využijete, je jen na vás. Vyhlášení soutěže proběhne 23. prosince 2017. Legendární pila HUSQVARNA 572 XP pak bude k dispozici v lednu nebo únoru 2018.

Všichni, kdo nakoupí nebo se zaregistrují na e-shopu slemar.cz, získávají na tomto e.shopu po celou dobu soutěže automatickou slevu 5% na veškerý sortiment. 

Celá pravidla soutěže najdete zde.